Yhteystiedot:

  • Atsoft Oy Mäkinen
    Nuijamiestentie 5 C
    00400 HELSINKI
  • puh (09)350 75 30
  • atsoft@atsoft.fi

  • Puhelinpalvelumme nojaa vahvasti vastaussoittoihimme.
    Jos emme vastaa, jätä soittopyyntö.
    Vastaamme kaikkiin soittopyyntöihin.

    Antakaa puhelinnumeronne. Jos sitä ei ole viestissä, niin numeron selvittämiseen menee usein kohtuuttoman pitkän aikaa, emmekä voi soittaa.

Myynti & asiakaspalvelu (09)350 75 30 atsoft@atsoft.fi

Satu (09)350 75 312 satu@atsoft.fi

Merja (09)350 75 311 merja@atsoft.fi

Antti (09)350 75 313 antti@atsoft.fi
(Betjäning även på svenska. Service also in English)

Juha juha@atsoft.fi 044 0705 493 (numero käytössä erikseen sovittaessa)

Ilta & viikonloput satunnaisesti vastailee Atso 0400 316 088 atso.makinen@atsoft.fi

Laskutus, myyntireskontra, maksumuistutukset
laskutus@atsoft.fi (luetaan 1-2 viikon välein)


Tuotekehitys ja ylläpito:


Toimisto Haagassa:


Kansilehti | Esitteet | Ylläpitosopimus | Hinnasto | Kurssit | Yritysesittely | Tilitoimistoja | Tilaukset
Tukisivut | Keskustelu | Uusimmat muutokset | Vuosipäivitykset | Yhteystiedot | Linkit | Haku | Palaute


Atsoft Oy Mäkinen,Y-tunnus 0705493-3 - puh (09)350 7530